Geotrans - На главную Оптимальные решения
ваших транспортных задач
  Русская версия English version
  Новости
 
20.02.2018
Версия для печати

Нова філія АМПУ займеться днопоглибленням в портах і на внутрішніх водних шляхах...

Картинки по запросу АМПУ


Як розповіли в АМПУ, цього року днопоглиблення буде проведено в акваторіях усіх портів від Маріуполя до Рені.

 

Почала свою діяльність нова філія Адміністрації морських портів України (АМПУ) — «Днопоглиблювальний флот», створена як відокремлений підрозділ підприємства. Керівником філії призначено Сергія Бомчака, який до цього обіймав посаду директора Адміністрації річкових портів України.

Основною метою діяльності філії визнанено централізоване навігаційне забезпечення на акваторіях морських портів і внутрішніх водних шляхах, віднесених до категорії судноплавних. Зокрема, мова йде про забезпечення гарантованих габаритів, проведення днопоглиблювальних робіт і забезпечення безпеки судноплавства.

Як розповіли в АМПУ, цього року днопоглиблення буде проведено в акваторіях усіх портів від Маріуполя до Рені. Загальний обсяг робіт — 11 млн куб. м. На це у фінансовому плані передбачено понад 1,3 млрд грн, що становить третину від загальної суми капітальних інвестицій. 

«Створення днопоглиблювальної служби — це одне з пріоритетних завдань, які були поставлені АМПУ на 2018 рік. 

Для успішного виконання днопоглиблювальних проектів за новою філією буде закріплено весь необхідний функціонал, а також днопоглиблювальний флот. Крім днопоглиблення в портах, філія буде проводити відповідні роботи і на внутрішніх водних шляхах», — пообіцяв керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс. 

Філія була створена відповідно до наказу № 409 Міністерства інфраструктури України. 9 лютого 2018 року — зареєстрована в Реєстрі юридичних осіб, а 12 лютого — в офісі великих платників податків Державної фіскальної служби України.

«На сьогоднішній день філія готує план першочергових заходів щодо проведення днопоглиблювальних робіт. Зокрема, будуть визначені відповідні ділянки на судноплавних внутрішніх водних шляхах. Після чого, пропозиції будуть надані на розгляд Міністерства інфраструктури України. Перш за все, будемо розглядати можливість проведення робіт на річці Дніпро», — розповів начальник філії «Днопоглиблювальний флот» Сергій Бомчак.Вернуться к новостям 
© ГеоТранс 2018  Украина, Одесса    разработка сайта: ArtAdmires.com